NABÍDKA SLUŽEB

Nesnažím se konkurovat velkým společnostem, kterých se na našem trhu pohybuje mnoho.

Zakládám si na kvalitě poskytovaných služeb a hlavně lidskému přístupu.

Právě kvalita poskytovaných služeb je základem mého snažení.

Důvěru klienta vnímám jako nejdůležitější součást úspěšného a dlouhodobého obchodního vztahu.

Konečným cílem je, aby mě klienti vnímali jako svého "OSOBNÍHO MAKLÉŘE" a mé služby doporučovali dále.

Doporučení je nejlepší vizitkou spokojenosti mých klientů a všem děkuji za každé takové doporučení.

Nabídka služeb se však nebude soustředit jen na obchod s realitami. Tento obor není podle mě jen o zprostředkování samotného prodeje či koupě nemovitostí. Proto se snažím nabídnout kompletní balíček služeb s několika spolupracujícími firmami. Jsem schopen zajistit stavební firmy pro rekonstrukci bytu, služby architekta a to, jak pro menší dispoziční změny, tak pro kompletní návrhy domů včetně vyřízení všech potřebných povolení. Zařídím interiérové studio, které je schopno vybavit nové bydlení od podlah po závěsy. Jsme schopen zajistit úklidovou firmu, zahradníka a spoustu dalších.

Prodejem nebo koupí nemovitosti, nekončí starost o mé klienty.

Využijte tedy mých služeb a vyzkoušejte náš komplexní servis. Flexibilita a operativnost je mojí hlavní předností.

Přehled nabízených služeb:

- prodej a pronájem všech druhů nemovitostí

- vyřízení právních služeb, včetně úschovy peněz, finančního úřadu

- vyřízení formalit na katastrálním úřadu

- vyhledání vhodné nemovitost ke koupi 

- zajištění stavební firmy

- zajištění architektonického návrhu a vyřízení stavebního povolení

Prodej nemovitostí

Úvodní slovo

Zhruba v letech 2005 až 2008 se náš realitní trh začal nekontrolovatelně ubírat směrem, který se nazývá "Realitní bublina". V těchto dobách převyšovala poptávka nabídku a vše se zdálo hrozně jednoduché. Cena nemovitostí stále stoupala a všichni si mysleli, že ještě dlouho stoupat bude. Nicméně konec roku 2008 nám velice rychle otevřel oči. S nástupem určité "krize" (i když do značné míry uměle vyvolané), se pomalu poměr nabídky a poptávky začal obracet druhým směrem. Nicméně osobně si myslím, že tato skutečnost českému realitnímu trhu jen prospěla. V realitách se čím dál méně pohybuje nekvalifikovaných a hlavně neprofesionálních lidí, ceny se pomalu blíží reálným podmínkám českého trhu a celé odvětví se pomalu začíná opět rozjíždět. Pevně věřím, že tím správným směrem....

Aktuální stav 2016:

Tento rok se trhu s nemovitostmi opravdu dařilo. Jasným pomocným faktorem jsou nízké úrokové sazby na hypotékách, vysoká zaměstnanost a stále rostoucí ekonomika. Vysoké ceny z roku 2008 jsou již mnohdy překonané, panalákové byty se prodávají již skoro jako podpultové zboží. Ten kdo chce prodat tak slušně vydělá. ten kdo chce koupit, tak může zase těžit z levných hypoték a možností zafixovat si úrokovou sazbu třeba na 7 let. Vše se zdá úžasné a lidi nakupují vše co se objeví na trhu s realitami. Je to však opět "cenová bublina", která splaskne a ceny nemovitostí půjdou opět strmě dolů? Na toto není v podstatě žádná odpověď a vše záleží na mnoha faktorech, které nelze předvídat. Obecně vzato však výkyvy na realitním trhu jsou normální věc, která se stále opakuje. Dalo by se říct, že někdy vyděláte a někdy proděláte, ale obecně investice do nemovitosti je dobrá volba. Bydlet bude potřeba stále! A kdy máme čekat nějaký cenový zvrat? Určitě ne příáští rok! Příští rok se bude trh stabilizovat a ceny zůstanou na stejné úrovni. V roce 2018 je již velmi spekulativní něco předvídat. 

Miroslav Němec - majitel REALHELP CZ

Prodej a pronájem nemovitostí

Dle mého názoru v současné době nestačí nabízet nemovitosti jen na Inzertních serverech, kterých je nepřeberné množství. Proto se vždy snažím při prodeji nemovitosti, využít i dalších možností, jak nabízenou nemovitost zviditelnit a nabídnout co nejširšímu okruhu potencionálních zájemců. Vždy je mnoho dalších možností, které se dají aktivně využít.

Více info o těchto možnostech při osobních schůzce.

Při každém obchodu je velice důležité, aby obě strany byly spokojené. Musí zde být jasná rovnováha mezi poskytnutou službou a jejím ohodnocením. 

Provizní systém:

Nemovitosti s cenou do 2,4 mil Kč - provize 65 000 Kčfixní částka

Nemovitosti s cenou nad 2,4 mil. Kč - provize 3%

Pronájem nemovitostí - výše poloviny až celého nájemného (bez energií) od pronajímatele a to dle konkrétní nabídky

Ve výše uvedené provizi je zahrnutý tento kompletní servis:

- inzerce na největších realitních serverech

- inzerce v místních zpravodajích (dle dohody)

- veškerý právní servis (včetně případných konzultací v rámci prodeje nemovitosti)

- advokátní úschova peněz

- vyřízení katastru nemovitostí (výpisy, podání návrhu na vklad atd.)

- platba poplatku na katastru nemovitostí

- schůzky se zájemci bez nutnosti přítomnosti majitele (dle dohody)

Dále:

Pronajímatel má ZÁRUKU min. půl ročního nájemního vztahu. Pokud dojde v této době k ukončení nájmu ze strany nájemníka nebo ze strany pronajímatele (za hrubé porušení nájemní smlouvy), obsadím byt bez nároku na provizi novému nájemníkovi.

 

Pro své klienty a všechny další zájemce, nabízím zpracováním průkazů energetické náročnosti budov (PENB). Od 1.1.2013 musí mít prodávaná nemovitost tento průkaz zpracovaný. Nabízím kompletní zařízení za příznivé ceny.

 

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně