Miroslav Němec - jako jednu z nejdůležitějších věcí v oboru Realit, vnímám osobní doporučení a tudíž spokojenost svých klientů. Proto jsem velice vděčný za každé jejich kladné hodnocení. V této sekci se tak bude postupně aktualizovat hodnocení mých služeb. Budu velice rád, když se budoucí klienti na základě této stránky rozhodnou ke spolupráci s mojí firmou. Po dohodě je možné tyto klienty i telefonicky kontaktovat a hodnocení si tak ověřit.

Referencí je již tolik, že nemám kapacitu všechny na web umisťovat. 

REFERENCE ZA ROK 2020

Dobrý den,

děkuji za informace, vše probíhá perfektně. Specielně chci ocenit vaši komplexní podporu, která vysoce převyšuje naše zkušenosti s jinými makléři nemovitostí.

Děkuji za spolupráci.Zdravím

T. H.

REFERENCE ZA ROK 2019

Vážený pane Němče,

s malým zpožděním se tímto mailem písemně ozýváme s poděkováním za Vaše vysoce profesionální služby při zprostředkování naší koupě chalupy v Dolní Radouní. Vše proběhlo bez problémů, rychle a spolehlivě: co jsme domluvili, to platilo :-) . Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. S pozdravem manžele Holoubkovi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den chtěla bych moc poděkovat panu Němcovi za vše při prodeji mých nemovitostí vše zařídil o nic jsem se nemusela starat je to ferovy člověk a nikdy vás nepodrazi. Kdybych prodávala v budoucnu nějakou nemovitost určitě bych se obrátila na pana Němce pokud budu mít možnost budu ho svým přátelům doporucovat.

S pozdravem Svecena Lipenec

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doporučení služeb firmy Realhelp – pana Miroslava Němce.

Ke spolupráci jsme pana M. Němce oslovili na základě referencí od jeho předchozího klienta.

Při řešení našich potřeb / jednalo se o dva odlišné projekty - prodej RD a nákup bytu/ v různých lokalitách se potvrdilo, že pan Němec skutečně aktivně pracuje na uspokojení námi vyjádřených potřeb. Ocenili jsme profesionalitu, vynikající orientaci a práci se zdroji, komplexnost, lidskost , zaměření na zdárný výsledek a průběžnou racionální komunikaci.

Pan Němec je podporován solidními odborníky z navazujících agend, takže i registrace, převody, certifikace, depozita – vše probíhalo rychle a seriózně aniž by nás to nějak zatěžovalo.

Pana Němce a firmu Realhelp můžeme plně doporučit. Ve srovnání s přístupem „ tzv. velkých hráčů“ jsou jeho služby nesrovnatelně více zaměřené na skutečné uspokojení potřeb jeho klienta, je prostor pro aktualizace a flexibilitu a vše probíhá tak, aby se zamezilo budoucím problémům s druhou stranou.

V současné době jsme zahájili spolupráci na dalším projektu v rámci naší rodiny.

Dana a Leo Dittmannovi - Škvorec

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nákup RD dopadol k spokojnosti všetkých strán aj napriek tomu, že sa počas procesu objavilo množstvo nepredvídaných prekážok. Pán Němec sa ochotne prihlásil k riešeniu všetkých problémov aj napriek tomu, že neboli v jeho kompetencii a nezapríčinil ich. Oceňujem tiež ochotu pána Němca neúnavne nám vysvětlovat náležitosti nákupu a zaistenia financovania.

T.M.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro makléře p. Němce jsme se rozhodli na základě pozitivního doporučení od jeho předešlé klientky.
S realizací prodeje z jeho strany jsme velmi spokojeni.  Již od reálného odhadu prodejní ceny až po finální převody vše proběhlo hladce.
Po našich předešlých zkušenostech s jinými makléři jsme jeho přístup velmi ocenili a rozhodně můžeme doporučit.
 
S pozdravem PŠ

Reference za rok 2012

Vážený pane Němče,

ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby při koupi bytu do osobního vlastnictví v Praze. S výsledkem hledání a následnou koupí jsem naprosto spokojená. Situace s byty v Praze není vůbec jednoduchá a v mém případě byla ještě navíc zkomplikovaná neobvyklým jednáním paní prodávající, o jejíž byt jsem velmi stála. Vašeho angažovaného přístupu, Vašich zkušeností a zájmu při řešení dané situace k mé spokojenosti si velmi vážím. Proto jsem dále opětovně využila Vašich služeb při pronájmu bytu, za což Vám rovněž děkuji. Pokud bych řešila opět v budoucnu své bytové záležitosti, opravdu ráda se obrátím na Vás, resp. na Vaši firmu REALHELP CZ. Můj názor, pokud budete mít zájem, využijte jako doporučení pro ostatní zájemce, kteří se budou rozhodovat využít Vašich služeb. Za svým hodnocením si stojím.

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem

Marcela Štokmanová Praha 8

-------------------------------------------------------------------------------

Nějakou dobu jsem se pokoušela sehnat pronájem bytu pro sebe a mého syna, ale vždy to z nějakého důvodu nevyšlo. Nakonec jsem využila služeb pana Němce a musím říct, že to byla ta nejlepší volba. Profesionální a zároveň jeho lidský přístup mě opravdu mile překvapil. Tímto bych mu chtěla ještě jednou poděkovat a vzkázat, že jeho služby vždy ráda doporučím i svým známým.

Gabriela Jančálková

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Se službou pana Němce z REALHELP CZ jsem byl velmi spokojen. Služby byly komplexní a na úrovni. Vedly k rychlé realizaci prodeje mého bytu. Jednání pana Němce bylo velmi profesionální, racionální a na úrovní, Za každé situace jednal s maximální ochotou a nasazením.

Ing. Miloš Tuzar

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den,

Zasílám referenci na služby poskytnuté realitní společností REALHELP CZ, Miroslava Němce:

Časová flexibilita, rychlost, příprava podkladů a zabezpečení souvisejících právních služeb byla dle mých představ na očekávané profesionální a korektní úrovni splněna. Od vlastní prohlídky nakupované nemovitosti, přes právní součinnost smluvních náležitostí, advokátní úložky financí až k zápisu do katastru nemovitostí uběhl cca jeden měsíc.

S pozdravem Ing.Karel Hrdlovics

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážený pane Němče, chceme Vám tímto poděkovat za Vaše služby, které nám Vaše kancelář opakovaně poskytla při zajišťování pronájmu bytu v Praze 10. Vzhledem k tomu, že považujeme Vaše služby za vysoce profesionální, lidské a pro nás laiky přínosné, rozhodli jsme se tímto sdělit naši dobrou zkušenosti dalším případným zájemcům o Vaše služby. Pokud budeme v budoucnu potřebovat obdobné služby z oblasti realit, určitě se na Vás znovu obrátíme. Rovněž Vás doporučíme našim známým, což už v této době činíme. Spolehlivost a serióznost je nade vše a ty jsme u Vás našli.

S díky manželé Malých Praha 10

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan Miroslav Němec majitel společnosti REALHELP CZ, zprostředkoval prodej našeho staršího panelákového bytu. Byt jsme nejdříve zkoušeli prodat sami, protože jsme neměli důvěru v žádnou realitní kancelář a věřili jsme, že byt rychle prodáme. Po několika měsících neúspěchu nám byl přáteli doporučen pan Němec jako zkušený a důvěryhodný obchodník s realitami. Pan Němec realitní trh výborně zná, takže s jeho spoluprací jsme prodej v požadovaném termínu perfektně stihli. Pan Němec zařídil všechny formality, od zajištění právních služeb až po podání daňového přiznání, takže prodej pro nás byl snadný a absolutně bezstarostný. Prodej nemovitosti není každodenní záležitost a po naší zkušenosti už víme, že se určitě vyplatí požádat o spolupráci profesionála, kterým pan Němec bezesporu je. Pokud bychom v budoucnosti uvažovali o prodeji nebo koupi jiné nemovitosti, určitě se na pana Němce opět obrátíme.

Pavla a Dirk Krummackerovi, Praha

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Spolupráci s majitelem RK REALHELP CZ panem Němcem můžeme každému doporučit. Je vstřícný a snaží se splnit v rámci možností všechny požadavky zákazníka, se kterým operativně komunikuje. Za důležité považujeme, že je příjemný a dochvilný. Při koupi bytu nám vyhovovalo hlavně to, že jsme docházeli jen na ty schůzky, na kterých byla naše účast nezbytná např. kvůli podpisu, prohlídce apod. Samotný akt koupě byl uskutečněn podle platných zákonů přes úschovnu financí u advokáta, a rovněž zapsání do katastru nemovitostí bylo vyřízeno bez zvláštního nároku na náš čas. Kromě koupě bytu jsme proto služeb p. Němce využili ještě při pronájmu bytu na dobu určitou, kdy výběr potenciálního podnájemníka byl proveden RK REALHELP CZ a konzultován s námi operativně telefonicky až do konečného výběru. Veškeré písemnosti byly pak vyřízeny na místě při předání, což byla z hlediska času pro nás opět ta nejschůdnější cesta.

Je nutné, aby smluvní podmínky a připomínky ze strany zákazníka byly zcela přesně specifikovány, aby dodatečně nedošlo k nějakým nejasnostem. Pan Němec jako majitel RK REALHELP CZ je vždy ochoten s klientem tyto požadavky fundovaně řešit.

Manželé Jurkovi, Praha

 

Reference za rok 2013

Také bych chtěl ještě jednou poděkovat za pomoc při realizaci prodeje rodinného domu. Na pana Němce jsem se obrátil po několika nepřesvědčivých zkušenostech s jinými realitními kancelářemi a musím podotknout,že jsem udělal dobře. Jeho profesionalita, přehled, ochota a v neposlední řadě i flexibilita při řešení vzniklých problémů, je opravdu obdivuhodná. Napsat se může cokoliv, ale já mohu pana Němce s čistým svědomím doporučit a je na každém, aby se o tom přesvědčil.

Takže ještě jednou děkuji. Hrubý J.

----------------------------------------------------------

Vážený pane Němče,

chtěl jsem Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaší velmi dobrou spolupráci při realizaci prodeje mojí nemovitosti. Vámi realizovaná profesionální příprava a shromáždění všech podkladů bylo základem rychlého a úspěšného jednání, jehož výsledkem byl prodej nemovitosti k mé plné spokojenosti. Vaše služby budu doporučovat svým známým.

S pozdravem Ing. Jiří Malý

-----------------------------------------------------------

S panem Němcem jsem se setkala při realizaci prodeje rodinného domu. Spolupráce s ním byla naprosto bezproblémová, jeho velkou předností je zájem o spokojenost klienta před vlastním finančním prospěchem. Je to spolehlivý, ochotný a vždy vstřícný člověk s naprosto profesionálním a férovým přístupem ke klientovi. Jeho služby mohu vřele doporučit a pokud bych v budoucnu cokoliv řešila ohledně realit, bude jediný na koho se obrátím.

Marešová

-------------------------------------------------------------

Dobrý den pane Němče,

Tímto Vám chceme poděkovat za Vaše bezvadné služby při zprostředkování koupě rodinného domu. Děkujeme za aktivní přístup a oceňujeme Vaše okamžité reakce kdykoliv bylo zapotřebí. Koupě proběhla rychle a bez komplikací. Těšíme se na další spolupráci.

Stanislav Melichar

--------------------------------------------------------------

Ráda bych poděkovala realitní kanceláří REALHELP CZ za realizaci prodeje nemovitosti. Pan Němec je ve své práci velmi neúnavný, pečlivý a profesionální. Jedná s velkým přehledem, lidsky a férově. Ve svém oboru je skutečným odborníkem. Vždy jsem se mohla spolehnout, že udělá vše tak, jak jsme se dohodli. Spolupráci s p. Němcem mohu všem vřele doporučit.

Markéta Herlová

-------------------------------------------------------------

Na základě doporučení našich známých jsme využili služeb p.Němce při prodeji naší rekreační chalupy u Sázavy. Je to profesionál na svém místě.Prodej i veškeré úkony spojené s prodejem proběhly bez nejmenších problémů.

Spolupráci s p.Němcem mohu vřele doporučit a pokud v budoucnu budu potřebovat služby z oblasti realit,rád jej znovu oslovím.

Tuček Vladimír

--------------------------------------------------------------

Spolupráce s panem Němcem byla příjemná a užitečná. Je to profesionál, má znalosti i příjemné vystupování. Jedná včas, na rovinu a vstřícně. Domnívám se, že patří mezi seriózní realitní makléře, kteří chtějí svým klientům prospět.

Děkuji a zdravím. Zita Henselová

--------------------------------------------------------------

Pokud se rozhodujete zda využít služeb REALHELP CZ a říkáte si jestli bude tato realitní kancelář solidní, za nás ji můžeme vřele doporučit! Už od prvního setkání s panem Němcem jsme zažili jiný přístup, než mají mnozí realitní makléři a věřte nám, měli jsme možnost srovnání.

Pan Němec má příjemné a přirozené vystupování, je spolehlivý, systematický, má v realitách přehled. Je ochotný zodpovědět na všechny dotazy, zajistí vše potřebné, prezentuje věci realisticky, nesetkáte se u něho s neprofesionalitou.

Rádi bychom Vám pane Němče ještě jednou poděkovali za zprostředkování koupě bytu a přejeme Vám ať se daří.

Manželé Blechovi

----------------------------------------------------------------

Vážený pane Němče,

s malým zpožděním se tímto mailem písemně ozývám s poděkováním za Vaše vysoce profesionální služby při zprostředkování naší koupě chalupy v Choraticích. Vše proběhlo bez problémů, rychle a spolehlivě: co jsme domluvili, to platilo. Patří Vám absolutorium: v posledních deseti letech jsme několikrát kupovali a prodávali nemovitosti, pod Vaší patronací to však bylo jednoznačně nejsnazší. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. Vy si je totiž zasloužíte.

S pozdravem Jan Vaněk

-----------------------------------------------------------------

Pán Němec mě oslovil a nabídnul nemovitost k pronájmu. Jeho jednání bylo profesionální, férové a rychlé. Nehledá problémy, ale řešení, co je v dnešní době spíš výjimečné. Pokud budu v budoucnu cokoliv potřebovat ohledně realit, bude první, koho budu kontaktovat.

Doporučuji všem! M. Laluch

-----------------------------------------------------------------

Po předchozích zkušenostech s různými RK jsem se obrátil na Realhelp pana Němce a s celým průběhem prodeje mé nemovitosti jsem byl velmi spokojen. Vše proběhlo včas a bez jediného problému. Hodně mě překvapila profesionalita a hlavně velký přehled pana Němce na realitním trhu. Jeho společnost má evidentně široké portfolio klientů či zájemců, kterým nabízí jim padnoucí nemovitosti. Usuzuji to z toho, že naší nemovitost koupil druhý zájemce, který se vyjádřil, že je to přesně to, co hledal.

Děkuji Ing. Martin Krška

------------------------------------------------------------------------

Rádi bychom Vám s přítelem poděkovali za profesionální a přátelskou spolupráci při zprostředkování pronájmu bytu. Průběh naší spolupráce byl velmi rychlý a pohodový, viditelně i pro druhou stranu, tedy majitele nemovitosti. Upřímně musím říct, že po zkušenostech z předešlých prohlídek zprostředkovaných jinými zástupci realitních kanceláří, jsem si nedokázala představit, že za jejich údajný servis bych jim měla zaplatit požadovanou výši provize, ale ve Vašem případě jsem s tím neměla jediný problém. O úrovni služeb Vaší kanceláře vypovídá i to, že nabízíte kvalitní nemovitosti. Kontakt na Vás jsme si pečlivě uložili pro sebe i pro případné doporučení naším přátelům. Hodně úspěchu .

Posíláme pozdrav ze Sedmikráskové D. Coufalová

------------------------------------------------------------------------

Na pana Němce jsem narazila úplnou náhodou a ke spolupráci mě přesvědčili reference jeho klientů na tomto webu. Ráda se tedy podělím i o svou zkušenost, která neměla jedinou chybu. Pan Němec je ve své práci velmi neúnavný, pečlivý, profesionální, jedná velmi lidsky a férově. Svůj obor dobře zná. Vždy jsem se mohla spolehnout, že udělá vše tak, jak jsme se domluvili. Nejsem v prodeji realit zběhlá, a proto jsem velmi vděčná, že jsem narazila zrovna na jeho firmu. Spolupráci s panem Němcem mohu všem vřele doporučit.

Kamila

------------------------------------------------------------------------

Pana Němce jsem potkal náhodou při shánění bytu v Praze. Jeho nabídku jsem v té době nevyužil, ale schoval si na něj kontakt, protože na mě zapůsobil velmi profesionálním jednáním. Letos jsem při pronájmu nemovitosti využil jeho služeb a byl jsem na 100% spokojen. Pan Němec přesně pochopil moje požadavky a do dvou týdnů bylo vše vyřízeno. Pokud hledáte člověka, kterému můžete důvěřovat, je spolehlivý a skvěle se orientuje v realitách, jste na správné adrese.

Ing. Jan Šedivý

------------------------------------------------------------------------

Služeb kanceláře REALHELP-CZ jsme využili na doporučení známých pří prodeji naší rekreační chalupy ve Středních Čechách. Musím konstatovat, že pan Miroslav Němec majitel kanceláře REALHELP-CZ, je opravdu člověk na svém místě a mohu ho všem jen a jen doporučit. Je spolehlivý, samostatný, přátelský a nezanedbá žádný detail.

Petr Kuneš, Praha

------------------------------------------------------------------------

S panem Němcem jsem se seznámil při nákupu bytu 3+kk ve Zlešické ulici v Praze na Chodově. Prodej bytu svěřila panu Němcovi prodávající strana a musím uznat že pan Němec mne přesvědčil že prodejem realit se zabývají i solidní profesionálové. Rychlé jednání, automatické zařízení převodu dodavatelů jako družstvo, ČEZ, Plynárny atd. Pan Němec byl osobně u všech potřebných úkonů a v podstatě vše zařídil sám. Nemám rád realitky, ale s panem Němcem se spolupracuje velmi dobře a kontakt si rozhodně ponechám pro budoucnost. Musím také dodat, že pana Němce, jako jedinou výjimku v oblasti realit bych byl schopen upřímně a s absolutním klidem doporučit i svým známým.

Karel Smělý

--------------------------------------------------------------------------

Prostřednictvím pana Němce - REAL HELP CZ jsme pořizovali rekreační chatu. Celá záležitost okolo nákupu a převodu nemovitosti probíhala rychle, hladce a v příjemné, přátelské atmosféře. Také právní zajištění mělo vysokou úroveň. Veškeré náležitosti byly řádně vyřízeny, a to zcela transparentním způsobem, který nevzbuzoval žádné pochybnosti. Převody všech smluv vyřešil pan Němec komplexně, takže z naší strany nebyla nutná žádná další jednání ani vyplňování formulářů. Jelikož se jednalo o rozestavěný objekt, zvlášť oceňujeme, že zajistil i potřebnou stavební dokumentaci. Práci pana Němce hodnotíme jako vysoce profesionální.

Pavel a Eva Beránkovi, Kladno

-------------------------------------------------------------------------

Při prodeji našeho bytu jsme oslovili nejprve několik velkých realitních kanceláří (MM, Archer, apod.). Spolupráce ale nebyla navázána, protože navrhované podmínky pro nás byly jednostranně nevýhodné - viz. "provize se platí za zprostředkování příležitosti", apod. Od realitních agentů těchto společností se nám sice dostalo ujištění, že je zde prostor pro úpravy, ale po zaslání upravených smluv, které by byly férovější a soustředily se na to hlavní, tedy "prodej bytu", se komunikace definitivně zastavila.

V této době jsme kontaktovali pana Němce REALHELP CZ - byl nám doporučen známými, a bylo to jako vstoupit do jiného "realitního světa". To, o co jsme se marně snažili u velkých realitek, tady najednou bylo standardem. Navíc pan Němec se vždy přesně držel dohodnutých pravidel a po celou dobu prodeje nás velmi podrobně informoval. Prodej se podařil včetně převodu do 4 měsíců a po úspěšném prodeji můžeme zhodnotit, že za "provizi", kterou jsme zaplatili, jsme dostali maximální servis - fakticky stačilo odevzdat klíče, uskutečnit pár telefonátů, podepsat smlouvy, předávací protokol, převody energií, daň. formulář a nic dalšího nebylo potřeba. Prostě tak, jak bychom si to představovali, i když jsme nevěřili, že je to vůbec v dnešní době reálné.

Služby pana Němce vám můžeme vřele doporučit a také mu chceme touto formou poděkovat za výbornou spolupráci.

Manželé Pradáčovi

-------------------------------------------------------------------------

Mám zkušenost s realitní společností pana Miroslava Němce REALHELP a mohu ji jen doporučit. Jednání s ním bylo velice profesionální, na cokoliv jsem se zeptala, vše mi bylo zodpovězeno, byl na vše připraven. Měl o všem kompletní informace, veškeré záležitosti byly rychle vyřízeny dle smluvených termínů, ať už ohledně smlouvy a dalších věcí. S čímkoliv jsem se na něj obrátila, bez problémů mi buď poradil nebo dokonce zařídil. Nemusela jsem se o nic starat, vše bylo nachystáno, smlouva, přepis elktriky, plynu....

Tudíž dle vlastních zkušeností mohu jen vřele doporučit!

S pozdravem Kateřina Hušková

------------------------------------------------------------------------

S panem Němcem, vlastníkem real.kanceláře REALHELP CZ jsme se seznámili na doporučení.

Řešili jsme společně pronájem bytové jednotky, která se ještě dostavovala. Pronájem bytu se rychle zdařil k naší plné spokojenosti. Rádi konstatujeme, že s p. Němcem byla skutečně spolupráce na úrovni díky jeho odborným znalostem, znalostem celé problematiky, jeho komunikativnosti, důslednosti, ochoty a vstřícnosti. Byli jsme velmi potěšeni, že jsme se s ním setkali pro jeho milé vystupování a rádi ho svým známým doporučíme.

Manželé Kubešovi, Praha

-------------------------------------------------------------------------------

Níže uvádíme recenzi služeb poskytnutých realitní společností REALHELP CZ, Miroslava Němce.:

Udělali jsme závažné, životní rozhodnutí a to, pořízení nového domova skoro na druhém konci naší republiky. S touto pro nás životní realitní transakci jsme se obrátili na pana Miroslava Němce, majitele společnosti REALHELP CZ. a setkali jsme se u něj s maximální spolehlivostí, ochotou, komunikativností, odbornou a flexibilní orientaci v obchodu s realitami i s odborným a spolehlivým právním zázemím. To vše výše uvedené lze shrnout v neocenitelnou důvěru a klidný průběh pro nás tak závažné realitní transakce.

Moc děkujeme panu Miroslavu Němcovi a DOPORUČUJEME jeho realitní služby dalším zájemcům.

Manželé Marie a Lubomír Swaczynovi, Mosty u Jablunkova

------------------------------------------------------------------------------

Vážený pane Němče,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za zprostředkování koupě domečku v Tochovicích. Spolupráce s Vámi byla kvalitní a koupě se rychle vyřídila. Váš osobní přístup a ochota mě mile překvapily. Nebyl problém kdykoliv se na něco zeptat pokud jsem si nebyla jistá. Pokud bych v budoucnu řešila reality, znovu bych se obrátila na Vás.

S pozdravem Marcela Vejvodová.

Reference za rok 2014

Pana Němce znám od roku 2007. Poté jsme se sice nějakou dobu neviděli, ale poslední dva roky jsme opět v pravidelném kontaktu. Jsem pevně přesvědčen o tom, že se panu Němcovi daří naplňovat svojí životní a podnikatelskou filosofii, protože on opravdu žije v souladu se svými zásadami a předsevzetími. Toho si já osobně velmi cením a proto s ním budu s radostí spolupracovat i nadále.

Zdeněk Vartýř

------------------------------------------

Pan Němec mě přesvědčil o tom, že existují realitní kanceláře schopně poskytovat realitní poradenství na nejvyšší možné profesionální úrovni. Při nákupu nemovitosti jsem byl velmi spokojen a tuto úroveň servisu neváhám doporučit všem, kteří služby této RK zvažují.

J.Fouček

------------------------------------------

 

Rádi bychom se připojili a maximálně ocenili služby p.Němce a jeho společnosti Realhelp. Zkušenost s prodejem nemovitosti pod jeho kuratelou byla zcela pozitivní !!

Jeho profesionání přístup, promtní řešení různých situací spojených s prodejem a bezvadná kooperace zaslouží maximální kladné hodnocení.

Patří mu náše veliké díky a těšíme se na případnou další spolupráci!

 

Kamila a Petr Malinští

------------------------------------------

Dobrý den.

ještě jednou bych vám rád poděkoval za perfektní a zcela profesionální prodej chaty. Věřte, že mám již pár zkušeností s realitkou, ale pro mě vy jste velmi příjemné překvapení. Děkuji.

 

T. Bína

------------------------------------------

Se službami p. Němce jsme byli maximálně spokojeni a to na čem jsme se domluvili, vždy platilo. Díky této zkušenosti p. Němce určitě doporučujeme všem, kdo potřebují služby realitní kanceláře

 

T. a M. Hnízdilovi

------------------------------------------

Vážený pane Němče,

 

děkuji Vám za veškeré služby související s prodejem mého domu. Od samého začátku vše probíhalo tak, že nemám jednu jedinou výhradu. Výsledkem řešení všech komplikací byla vždy má plná spokojenost. Jsem moc ráda, že jsem Vaší realitní společnost oslovila.

 

Přeji Vám mnoho dalších úspěchů.

S pozdravem Alena Adlofová

-----------------------------------------

Kancelář REALHELP pana Němce po vlastní zkušenosti mohu doporučit všem
zájemcůmo realitní služby - je zárukou kompletního servisu i efektivního,
seriózního a vstřícného jednání.


Děkuji! M. Šedivá

------------------------------------------

„Vyjadřujeme touto cestou poděkování panu Němcovi za zprostředkování pronájmu bytu pro našeho strýčka. Kromě profesionálního přístupu a poskytnutí komfortního servisu oceňujeme spolehlivost, vstřícnost a lidsky příjemné a férové jednání pana Němce. Veškeré úkony a jednání proběhly za osobní účasti pana Němce, s jeho seriózní odbornou radou a pomocí a v přátelské atmosféře. Tím vším pan Němec získal naši důvěru a jeho služby můžeme upřímně doporučit. M. Ježková“

------------------------------------------

 

Přestože jsem se až doposud snažil řešit pronájem nemovitosti sám, na základě doporučení jsem získal kontakt na pana Němce. Musím ocenit jeho vysokou profesionalitu, přehled v oboru i způsob jakým se zakázky zhostil. Už od začátku získal mou důvěru a když bylo třeba, pomohl mi s aktivitami, které bych od realitní kanceláře původně ani nečekal. Jeho služby mohu jen doporučit.
J. Kubát

-------------------------------------------

S realitní společností Realhelp.cz jsem byl spokojen. Pan Němec odvedl profesionální práci, vše ohledně koupě mého nového bytu probíhalo bez jakýchkoliv komplikací.

 

Děkuji a doporučuji.

Zdraví O.Bárta

--------------------------------------------

Stejně jako mnozí lidé nemám rád většinu realitních kanceláří. Firma REALHELP CZ a hlavně spolupráce s panem Němcem byla však příjemnou výjimkou. S pomocí pana Němce naše společnost rychle a bez jakýchkoliv průtahů podepsala nájemní smlouvu na objekt, který jsme si vybrali. Odborník firmy pochopil i naše speciální požadavky k podmínkám nájmu a domluvil všechno s majiteli ke vzájemné spokojenosti. Smlouva byla velice detailní a právně zcela korektní. Mockrát děkuji panu Němcovi za pomoc a přátelský přístup a těším se na spolupráci i v budoucnosti.


Alex Terentiev, ředitel společnosti Creative Telematics & Trade

Ruská verze:

Я также, как и многие, не в восторге от большинства агентств недвижимости. Однако компания REALHELP CZ и, главное, опыт сотрудничества с господином Немцем оказались для меня приятным исключением. С помощью господина Немца наша компания быстро и без какой-либо лишней волокиты подписала договор аренды на объект, который мы выбрали. Специалист фирмы также понял наши особые требования к условиям аренды и договорился обо всём с хозяевами к взаимному удовольствию сторон. Сам договор был очень подробным и с юридической точки зрения корректным. Я очень благодарен господину Немцу за помощь и дружелюбный подход и буду надеяться на сотрудничество в будущем.


Алексей Терентьев, директор холдинга Creative Telematics & Trade

-------------------------------------------------------

Vážený pán Němec, s vašimi službami som bol veľmi spokojný. Všetko ste vybavili na vysokej profesionálnej úrovni, promptne a ste voči zákazníkovi ústretový. Rád vás oslovím aj v budúcnosti. Pozdravujete aj pána doktora:)

S pozdravom, Murín

--------------------------------------------------------

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Němci za skvěle odvedenou práci při uzavírání smluv při koupi bytu. Vše co bylo dohodnuto bylo vždy v dohodnutém termínu dodrženo.

V případě potřeby bychom se na Vás opět obrátili, neboť považujeme Váš přístup za profesionální a flexibilní. Serióznost, se kterou jsme se u Vás setkali se dnes obtížně hledá. Pokud bude některý z našich známých cokoliv z oblasti realit potřebovat, vřele Vás doporučíme.

Manželé Kulovi

--------------------------------------------------------

Chtěl bych zde poděkovat panu Němcovi za velmi proaktivní přístup a vysokou profesionalitu jednání. Vše probíhalo naprosto bez komplikací a veškeré podklady byly vždy a včas dostupné. Nastěhování bylo bez komplikací a ku spokojenosti na obou stranách. Pokud bych někdy řešil bytovou otázku určitě bych využil služeb pana Němce. Byl jsem velmi spokojen.

Tomáš Veselý

-----------------------------------------------

Pan Němec zcela bez komplikací a velmi rychle pronajal můj byt. Celé jednání probíhalo v příjemné a zároveň profesionální atmosféře. Pan Němec je bezpochyby profesionál s velkým přehledem ve svém oboru. Je to ochotný a spolehlivý člověk a v budoucnu bych se na jěj určitě znovu obrátila.

Petlachová M

------------------------------------------------------

Tímto Vám chceme poděkovat za Vaše kvalitní služby při zprostředkování koupě bytu. Děkujeme za aktivní přístup a za brzké vyřízení podkladů. Koupě proběhla rychle a bez komplikací.  Spolupráci určitě doporučujeme. Děkujeme moc.

Pokorná N.

-------------------------------------------------------

„Rád bych přidal k referencím na pana Němce i pohled druhé strany transakce. Mělo by být zcela přirozené, že makléř pracuje v zájmu svého klienta pro úspěšný prodej jeho nemovitosti, ale to se neobejde bez profesionální respektu i ze strany kupujícího. V mém případě si takový respekt pan Němec určitě zaslouží. Při poměrně komplikované a drahé transakci se mu vždy podařilo najít vyvážené řešení pro obě strany, dotahovat technické aspekty obchodu do kýženého konce a přidat i velmi příjemnou lidskou dimenzi. Proto doporučuji ke spolupráci pana Němce nejen prodávajícím, ale i potenciálním kupujícím nemovitostí.“  R. Doležal

------------------------------------------------------

Po několika neúspěšných pokusech o pronájem nemovitosti vlastní silou, jsem pochopil, že je na čase nechat tuto činnost profesionálům. Realitní kancelář REALHELP CZ jsem našel díky doporučení a i u mě si Pan Němec už od počátku získal značnou důvěru. Pronájem reality v jeho podání je komplexním servisem pro všechny zúčastněné strany a já za něj velmi děkuji.

Děkuji a s pozdravem Mgr Jan Procházka

--------------------------------------------------------

Po mnoha zkušenostech s českými realitkami nemám makléře rád, přistupuji k nim s nedůvěrou nebo se jim vyhýbám. Na pana Němce jsem narazil náhodou. Velmi rychle si získal mou důvěru a to hlavně svým přirozeným jednáním a lidským přístupem, které jsou bohužel jinak vzácné. K tomu se navíc ukázal jako vynikající profesionál, který má svoje řemeslo rád a rozumí mu. Jeho služby stoprocentně doporučuji!

Jan Petráň

 

REFERENCE ZA ROK 2015

Za mne samozřejmě spokojenost. Jak po stránce profesní, tak po stránce osobní.

Velmi dobře se mi s vámi spolupracovalo. Pokud bude někdo z mých známých potřebovat realitku, 

nebudu váhat doporučit vaší kancelář. Děkuji za spolupráci a jsem s pozdravem

Marie Pradáčová

---------------------------------------------------

Děkujeme za vstřícné a milé jednání při koupi bytu.S pozdravem manželé Husovi-Klecany

-------------------------------------------

Se službami a přístupem p. Němce z REALHELP CZ jsem byla velmi spokojena. Oceňuji především profesionalitu, ochotu, příjemné a pohotové jednání při zprostředkování koupě nemovitosti. Služby p. Němce a kanceláře REALHELP CZ ráda doporučím.

Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré, Monika Olborthová

-------------------------------------------------

Ráda bych tímto poděkovala panu Němcovi (majiteli společnosti REALHELP CZ) za zprostředkování koupi domu. Profesionální přístup, rychlá komunikace a příprava veškerých potřebných podkladů byly samozřejmostí. Oceňuji milé jednání pana Němce a ochotu poradit a zodpovědět všechny dotazy. Služby společnosti REALHELP CZ všem vřele doporučuji.

V. Kramářová

---------------------------------------------------

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Němcovi a jeho společnosti Realhelp CZ za velice profesionální přístup ke klientům.

Zejména oceňujeme korektní a příjemné jednání, rychlé a vstřícné řešení vzniklých komplikací a pomoc ve všech směrech.

Spolupráce s panem Němcem při koupi nemovitosti pro nás byla velmi milou zkušeností a rádi budeme tuto společnost doporučovat.

 

Děkujeme, Jana a Karel Šteklovi

 

------------------------------------------------------------

Dobrý den.
Chtěl bych moc poděkovat panu Němcovi za velice seriozní přístup a ochotu při koupi bytu.
Je spolehlivý,dochvilný a podle mého názoru velice férový.
Všechno mi ochotně vysvětlil a mnoho věcí zařídil i sám,čímž mi ušetřil mnoho času a starostí.
Doteď,i když je byt už i přepsaný,tak je velice ochotný mi ve všem pomoci,když něco potřebuji.
Opravdu děkuji a přeji mu úspěšné obchody.
Ladislav Hanzlík

-----------------------------------------------------------

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Němcovi za precizní styl a rychlé, férové jednání při prodeji mého bytu. Byl jsem příjemně překvapen rámcem jeho služeb, nikdy nic zbytečně netrvalo a vždy se snažil poradit jak prodej udělat co nejefektivněji. Byt se podařilo prodat rychle, avšak pro mne za výhodnou cenu. Firmu pana Němce  REALHELP CZ  vřele doporučuji.
Schachner

---------------------------------------------------------

Dobrý den,

spolupráce s realitním makléřem p. Němcem, byla po všech stránkách na špičkové profesionální úrovni, jednání, která inicioval v rámci obchodu, byla věcná, vstřícná, podklady k nim byly vždy kompletní. Vše proběhlo bez zbytečných průtahů, příjemné atmosféře. Pana Němce majitele REALHELP CZ, doporučím každému, kdo by potřeboval jakoukoliv pomoc při výběru nemosvitosti či zprostředkování jejího pronájmu.

S pozdravem L. Hraba

--------------------------------------------------------

Děkujeme panu Němcovi za jeho služby spojené s pronájmem bytu v Praze na Jižním městě. Poskytuje služby na profesionální úrovni, od fotek až k samotnému lidskému přístupu ke klientům. Vše proběhlo rychle a bez problémů, o nic jsme se nemuseli starat. Blesková a milá komunikace byla samozřejmostí. Rádi ho proto dororučujeme všem klientům, ať už nemovitost sháníte, nebo nabízíte přenechte starosti panu Němcovi, vyplatí se Vám to.

Radka a Roman Tiptovi

--------------------------------------------------------

Rádi bychom touto formou ocenili spolupráci s panem Němcem při koupi našeho bytu. Byla jednoduše skvělá. Kromě jeho profesionálního přístupu oceňujeme především spoleh a ochotu v průběhu celého procesu koupě bytu. Pan Němec se nám vzorně věnoval nejen do podpisu rezervační smlouvy, jak je to bohužel často bežné, ale byl nám nápomocen při vyjednávání s právníky a i s následným převodem energii na nás. Zkratka vše fungovalo tak, jak by mělo a dokonce i o něco lépe. Pana Němce můžeme s klidným srdcem doporučit i našim známým.

Hana Gondová

------------------------------------------------------

Pan Němec mi byl známými doporučen jako realitní makléř, který je spolehlivý a v problematice nemovitostí se vyzná. Nejen profesionální poradenství, otevřenost, spolehlivost, rychlé jednání a promptní reakce na mé dotazy mě usvědčily v tom, že služby REALHELP pana Němce byly tou nejlepší volbou, kterou jsem při prodeji mé nemovitosti mohla zvolit. Ještě jednou díky moc!

Jana Köhler

 

REFERENCE ZA ROK 2016

Pohotovost, ochota, vstřícnost, služby nad rámec nabízených - při hledání pronájmu  jsme se setkali a jednali s několika zástupci realitních společností, bohužel , ne vždy dobrá zkušenost. Jednání s touto společností pana Němce, je na profesionální úrovni. Máte požadavek, máte dotaz  - vše je" předem " zodpovězeno a splněno. Určitě v budoucnu využiji i další nabízené služby. Vážím si takových kvalitních  lidí i jejich práce.

Děkuji A. Bělíková

------------------------------------------------

Dobrý den, pane Němec,

rád bych poděkoval za perfektní a plně profesionální přístup. Veškerá jednání byla příjemná a zároveň věcná a na čem jsme se domluvili, to 100% platilo.

Ještě jednou děkuji za skvělé jednání a služby, které bych se nebál někdy v budoucnosti znovu použít nebo doporučit komukoliv dalšímu.

M.I.

 

-----------------------------------------------

 

"Po mnoha špatných zkušenostech při hledání nového bydlení jsme velmi rádi, že jsme mohli spolupracovat s panem Němcem, který nás ochotně a rychle provedl celou transakcí bez jakýchkoli problémů nebo planých slibů. Ceníme si Vaší profesionality. Diana a Petr Vosečkovi"

 

-------------------------------------------------

 

Dakuejm za profesionalnu a velmi rychlu pomoc pri prenajimani nasho bytu. Necakal som

ze to bude takto rychlo, a podla vseho fakt mame idealnych najomnikov. 

 

Mikulas Cs.

 

------------------------------------------------

Dobrý den pane Němče, chtěl bych Vám poděkovat za příjemnou spolupráci při koupi bytu.

Oceňuji především Váš profesionální přístup a ochotu. Byl jsem s Vaší prací velmi spokojen.

S pozdravem, Petr Kuchár

------------------------------------------------------

Dobrý den pane Němče

měli jsme štěstí, že jsme se potkali , všechna jednání s Vámi, majiteli a i panem právníkem byla velmi příjemná,

je to krása . . . je dobré, že to takhle může mezi lidmi fungovat . . .Děkujeme, rádi budeme ještě v budoucnu

Vaši pomoc případně znovu využívat Přejeme dobré dny  a radosti.

Hořejší a Macháčková

 

REFERENCE ZA ROK 2017

 

S panem Němcem jsme byli při koupi bytu velmi spokojeni. Jeho jednání bylo příjemné a zároveň profesionální. Nebyl problém se na všem domluvit ke spokojenosti všech zúčastněných.

 

Jan S.

------------------------------------------------

Byla jsem velmi spokojena a mile prekvapena s celkovym servisem ohledne pronajmu bytu, o ktery jsem mela zajem. Jednani probehlo na urovni a v budoucnu se na pana Nemce rada obratim, jelikoz vse probihalo zcela podle predstav, flexibilne a hlavne profesionalne. 

S pozdravem Hulinova 

----------------------------------------------

Jsem ráda, že mohu pochválit realitku REALHELP pana Miroslava Němce, který zprostředkoval prodej mé garáže. Vše proběhlo k moji plné spokojenosti tak jak jsme se domluvili. Mohu vřele realitku všem doporučit za pěkný přístup a péči o klienta.”

Vejvodová

---------------------------------------------

Dobrý den, pane Němec,

se službami Vaší realitní kanceláře jsme byli spokojeni. Oceňujeme rychlost a aktivní přístup při řešení požadavků obou stran. Rovněž oceňujeme velmi dobrou komunikaci, a to i v záležitosti případných drobných komplikací, které se v procesu převodu a předání nemovitosti vyskytly. Děkujeme i za svělou spolupráci při přepisu energií a médií a součinnost při přebírání zásilek na adrese nemovitosti.

 

Růžičková

---------------------------------------------

Dobrý den,

děkuji za perfektní a bezproblémový servis při prodeji nemovitosti.

Oceňuji rychlost a výbornou komunikaci.

Jiří Selc

---------------------------------------------

Dobrý den, pan Němec, 

 

Tímto Vám chci poděkovat nejen za Vaši práci, ale i za ochotu, vstřícnost a skvělou komunikaci, kterou jste prokázal při řešení nákupu bytu v panelovém domě v Praze na Střížkově. 

Nákup nemovitosti byl dlouhý a náročný proces, v našem případě trošku specifický zahraniční státní příslušností jednoho z kupujících a bez odborných skušeností, trpělivosti a rad z Vaší strany, by jsme nákup nedotáhli do tak zdárneho konce.

Ještě jednou Vám moc děkuji za velkou pomoc a přeji Vám hodně úspěchů v Novém roce 2017.

S pozdravem, Štefan Steiner

---------------------------------------------

Po špatných zkušenostech s nejmenovanou realitní společností, nám známý doporučil pana Miroslava Němce. Ať prý dům zkusíme prodat přes něho, že nebudeme litovat. A měl pravdu. Nejen že jsme nemovitost prodali do 5 měsíců, ale ještě s poloviční provizí oproti jiným realitkám!

Vše běželo jak po másle. Pan Němec vypracoval kvalitní popis nemovitosti, postaral se o autentické fotografie, pravidelně nás o všem informoval a bylo na něho 100% spolehnutí. Co slíbil, vždy dodržel. Je to profesionál každým coulem. Bylo nám velkou ctí s ním spolupracovat, a pokud bychom někdy v budoucnu potřebovali realitního makléře, víme, na koho se obrátit. Všem ho teď vřele doporučujeme. Takže pokud hledáte profesionálního makléře, který svoji práci skutečně umí a myslí především na klienta, a ne na sebe, právě jste ho našli.

Haratická a Gerlich

 

 

REFERENCE ZA ROK 2018

Se službami pana Němce jsme byli spokojeni od začátku do konce. Jeho velmi profesionální přístup nás mile na českém realitním trhu překvapil. Díky panu Němcovi jsme všechny fáze koupě domu prošli s lehkostí, mohli jsme se na něj stoprocentně spolehnout, má i síť profesionálů, partnerů, s kterými šlo všechno také hladce. Vřele doporučujeme. D.S.

--------------------------------------------------

S panem  Němcem s jeho službami a komunikací  jsme byli naprosto spokojeni. Byl  k nám velice
ochotný, ve všem vstřícný, vše co bylo potřeba  pečlivě vyřídil a vše nám ihned sdílel.Určitě 
veškeré služby doporučujeme.Jeho jednání je spolehlivé což je  velmi důležité.Za vše co pro nás
udělal moc a moc děkujeme. M.

----------------------------------------------

S panem Miroslavem Němcem jsem byli nadmíru spokojeni. Profesionální jednání, lidský přístup a rychlá komunikace.
Mohu jen doporučit.
M.L.
----------------------------------------------

Vážený pane Němče,

jste vzorovou ukázkou toho, jak by měl realitní makléř pracovat. Váš profesionální a lidský přístup mi zásadně pomohl v rozhodování se při pronájmu nemovitosti.

Díky vám byla veškerá komunikace mezi zúčastněnými jasná, přehledná a především bezstarostná, neboť jste vše připravil a zorganizoval na vysoké úrovni v krátkém čase.

Děkuji za velmi kvalitní spolupráci a pokud  v budoucnu budu chtít využít pomoc na poli realitního trhu jste pro mě jasná volba číslo jedna.

P.K.

 

 

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně