DALŠÍ OSOBNÍ AKTIVITY

 

Tato stránka trochu poodhaluje mé záliby a volnočasové aktivity. Nejvíce se snažím věnovat své rodině a hlavně svým dvěma malým dcerám Josefínce a Antonii. Důležité pro můj život je fakt, že většinu aktivit sdílím se svojí ženou a dětmi.

Hory - fascinace vnitřní síly a majestátného klidu

Pod pojmem "Dovolená" si každý znás představí něco jiného. Někdo dává přednost klidné dovolené u moře. Někdo tráví svou dovolenou aktivně. Rozhodně bych se zařadil do té druhé skupiny. Rodinné dovolené trávíme převážně na horách a to buď v Krkonoších, které vnímám jako svůj druhý domov nebo v Rakouských Alpách. Právě Alpy nám však učarovaly asi nejvíce. Velice rádi jezdíme do Rakouské spolkové země Korutany. Tato lokalita nám nabízí vše co si představujeme pod pojmem aktivní dovolená a je zde i mnoho možností relaxace a odpočinku.  Moře je vzdálené něco přes 200 km.

Jelikož mnoho lidí z České republiky tyto končiny moc nezná, rozhodl jsem se vytvořit informační web, který bude fungovat jako průvodce po tomto krásném kousku země.

 

 

WWW.DOVOLENA-KORUTANY.CZ

 

Chata na Horách - Rokytnice nad Jizerou

Pro rok 2018 zde máme nový projekt a tím je rekonstrukce naší staré chaloupky v Krkonoších. Rekonstrukce je tedy spíše kompletně nová stavba, která roste před očima. Jelikož chatu tak často nevyužíváme, tak jsme se rozhodli, že jí budeme dále pronajímat na týdenní pobyty. Více o projektu a aktuální informace ze stavby najdete na nových stránkách. Když vše půjde jak má, tak do konce roku bude chalupa hotová.

http://www.chatanahorach.com

Vášeň na dvou kolech

Tento koníček se týká vůně benzínu a dvoustopému vozidlu značky HONDA. Obecně jsou mojí vášní auta značky HONDA. Nicméně jsem se jednoho dne zamiloval do krásného jednostopého vozidla stejné značky. Jedná se o motocykl HONDA GB 500 CLUBMAN. Jelikož se jedná opravdu o vyjímečný stroj, rozhodl jsem se založit mu vlastní webové stránky, tak aby se povědomost o této motorce rozšířila i do ČR.

Viíce info naleznete na:

WWW.HONDA-CLUBMAN.CZ

 

 

Novinka v moto koníčku: Veterán HONDA CB750 F2 Bol'd Or

Tak toto jsou hlavní mé zájmy v časech volna a dovolené.

Miroslav Němec

 

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně